Czas realizacji zamówienia

Realizacja zamówień i dostawy

Czas realizacji zamówień

Aby zapewnić jak najszybszą dostawę złożonego zamówienia na bieżąco monitorujemy nasze stany magazynowe - pozwala to na wysyłkę zamówienia w ciągu 24-48 godzin od daty zaksięgowania wpłaty.

Jeśli wydarzy się sytuacja w której po złożonym zamówieniu okaże się,  że towar nie jest dostępny do wysyłki (np. z przyczyn losowych w magazynie) niezwłocznie poinformujemy o tym, jest to sytuacja bardzo rzadka ale niestety występująca, wówczas wspólnie wypracujemy satysfakcjonujące dla Ciebie rozwiązanie.

Czas dostawy

Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 99% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety ten 1% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki gabarytowej tzn. kiedy jeden z wymiarów paczki przekracza 150 cm 

Stan realizacji dostawy można sprawdzić na stronie internetowej firmy kurierskiej, podając uzyskany od nas numer przesyłki. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej, z którą można kontaktować się telefonicznie.

Koszty dostawy

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl